
27 жовтня в День української писемності і мови учні ліцею 16 уже традиційно взяли участь у написанні Всеукраїнського радіодиктанту. Цей захід покликаний обʼєднати всіх українців по всіх куточках планети навколо рідної мови! Ліцеїсти мали змогу відчути це єднання, адже долучилися до перегляду онлайн-трансляції, яка велася з різних місць і збирала всіх у столиці нашої держави- Києві!
