
13 жовтня в 5-Г класі веселими змаганнями завершувався тиждень козацтва. Напередодні учні перегляну численні відео про козаків, відвідали музей і на останок провели козацькі змагання, проявляючи себе як справжні козачата!
Дякуємо дівчаткам класу, вчителю фізкультури Китайцевій К.О. та класний керівник Зборець С.В.

13 жовтня учні 5-В класу разом із класним керівником Гладких-Буригіною Я. О. відвідали виставку «Україна – ціна свободи»у міському музеї.
Діти із захопленням слухали розповідь про становлення незалежності України, про тернистий шлях до омріяної свободи. Мали змогу переглянути експонати і навіть доторкнутися до речей героїв.Учні дізналися, що героями стають звичайні люди, які виборюють мир, щасливе життя й безтурботне дитинство !![]()
![]()
П’ятикласники впевнилися, що найголовніше – пишатися своєю країною, своїми героями, відчувати дух свободи й впевнено крокувати вперед заради гідного майбутнього![]()
