
14 жовтня учні 5-В класу разом із класним керівником Гладких-Буригіною Я. О. відвідали Екопарк «Ковалівка» у Полтавській області.![]()
Діти із захватом спілкувалися з живою природою, домашніми й дикими тваринами.
Учні мали змогу доторкнутися до місцевої фауни, а також до закордонних тварин.
Весела подорож закінчилась частуванням тваринок «з рук» привезеними смаколиками! Цей процес викликав у п’ятикласників шалені емоції!
Додому діти привезли піднесений настрій і незабутні враження від пізнавальної екскурсії!![]()
