
Після уроку доброти “Гуманне та відповідальне ставлення до тварин” здобувачі освіти 9-А класу разом з класним керівником Носуль Ю. О. зробили гарну добру справу: придбали корм та відвідали притулок для собак та котів. Це маленька краплинка добра, яка змінює світ на краще.![]()

4 жовтня, до Всесвітнього дня тварин та в рамках проведення “Уроку доброти”, учні 7-А класу разом з класним керівником Шульженко А. І. відвідали міський притулок. Учні мали змогу привітати тваринок особисто та передати пухнастикам необхідні речі. Дуже дякуємо працівникам притулку за цікаву екскурсію. Обов’язково навідуємося до притулку ще!

Учні 7- В і 7- А класів взяли участь у шкільній вікторині “Що я знаю про тварин”, присвяченої Дню захисту тварин, яку організувала вчитель біології Лаврова О. В. Діти весело провели час і отримали солодкі призи.
