Відкриття шкільної спартакіади

Традиційно в ліцеї 16 відбулось відкриття спартакіади ,яке стало справжнім святом для всіх здобувачів освіти.У дітей була можливість продемонструвати свої спортивні досягнення (медалі ,кубки грамоти ) та виконати танцювальний флешмоб.
Тож Ліцей 16 може пишатися своїми талановитими спортсменами, які своїми здобутками прославляють нашу землю на міжнародній арені. Завдяки вам на турнірах Європи та світу звучить Гімн України та підіймається Прапор України. Ви є справжнім прикладом для наслідування.
Змагаючись у різних видах, наші спортсмени відкривають у собі спортивні таланти, а спілкуючись між собою, знаходять нових друзів, однодумців, близьких по духу людей. У ліцеї 16 завжди панує атмосфера щирості та рівності, тож недаремно гаслом спартакіади було – «Ми створюємо світ гармонії»

В рамках Олімпійського тижня в 1-х класах пройшов Олімпійський урок, під час якого діти дізналися багато цікавого про історію Олімпійських ігор, про їхні традиції та символи; зрозуміли, як важливо розвивати фізичну культуру та спорт серед молоді, адже це сприяє здоровому способу життя та формує сильний дух. Після уроку провели дитячі змагання між учнями 1-А і 1-Б (Класоводи Сокол Л. П., Савченко А.В.) на території центрального парку. Діти із радістю брали участь в естафетах та із задоволенням проводили час.

З 11 по 15 вересня у ліцеї №16 пройшов Всеукраїнський Олімпійський урок, спрямований на популяризацію спорту, здорового способу життя, розвиток Олімпійського руху в Україні. Протягом уроку діти ознайомились з історією та традиціями Олімпійських ігор сучасності, олімпійськими видами спорту, залучені до цікавих та активних спортивних заходів.
