
Мріяти люблять всі …Досягти своїх цілей можна і самостійно ,але краще закликати на допомогу чарівників та чарівниць .Фей бажань ,наприклад .Для цього потрібно володіти сильною вірою і бути щирим .Викликайте чарівницю тільки в гарному настрої за допомогою дзвіночка та плескання в долоні .Ранок 1 вересня був дійсно добрий, тому що попри вже звичну для нас ранкову тривогу ми зустрічали на нашому ліцейному подвірʼї ’і тих дітей, яких без перебільшення можна назвати майбутнім України. Радо вітаємо вас, першокласники! Ви стали частиною нашої великою ліцейної родини. Цей день обов’язково вам запам’ятається. Цей день обов’язково стане частинкою ваших найдорожчих спогадів.
Щиро вдячні розважальному центру Dkids за яскраві костюми Фей ![]()
![]()

Першого вересня учні 7-В класу відвідали художню виставку “Мистецтво єднає” у міському музеї. Діти познайомилися з роботами місцевих художників та художників, які вимушені були покинути своє місто. Було цікаво послухати історії представлених картин та що надихало митців. ![]()
![]()
