
Чекали і дочекались! Напередодні літніх канікул, в ліцеї відбулося свято для першокласників.Захід пройшов неперевершено і яскраво, подарував масу приємних емоцій виступаючим та глядачам.
Діти отримали побагато задоволення, незабутніх вражень та позитивних емоцій, показали свої таланти під час виступів. Сподіваємось, що цей святковий настрій залишиться у них надовго!
