
12 травня
Друга неділя травня традиційно радує не лише весняним теплом, а й маминим, адже відзначаємо День матері! Рідні, сильні, ніжні, сміливі, красиві, люблячі, віддані – такими словами учні ліцею 16 характеризували своїх мам! Діти взяли участь у написанні есе- подяки своїм матусям «Мамо, мамо, рідна моя нене…», а також прикріпили до твору світлину з найріднішою людиною на світі! Від цих фотографій так і віє ніжністю і любов’ю! Так і хочеться сказати: «Дякую тобі, мамо, за ласку і турботу!»
